p

PAKIET PODSTAWOWY

dla początkujących

PAKIET PREMIUM

dla placówek medycznych do 20 lekarzy i specjalistów

PAKIET BIZNES

dla szpitali i placówek medycznych od 20 lekarzy i specjalistów

Cena pakietu za miesiąc

0  

Od  598 zł

Cena kalkulowana indywidualnie

  Wybierz Zamów wycenę Zamów wycenę
Informacje na profilu Informacje "o placówce", leczone choroby, specjalizacje lekarzy, adres placówki z mapką dojazdu, usługi, cennik Rozbudowany profil w tym kalendarze lekarzy 24/7, numery telefonów na profilach lekarzy. Rozbudowany profil w tym kalendarze lekarzy 24/7, numery telefonów na profilach lekarzy.
Logotyp Twojej placówki Logotyp Twojej placówki Wyróżnienie i branding profili lekarzy Wyróżnienie i branding profili lekarzy
Dostęp do statystyk Dostęp do statystyk odwiedzin i popularności lekarzy Rozbudowane statystyki Rozbudowane statystyki
Powiadomienia o nowych opiniach
Promowanie placówki

 

(od 4 lekarzy)

System do zarządzania recepcją i wizytami   Proste i skuteczne narzędzie do zarządzania kalendarzami lekarzy oraz wizytami, wysyłania automatycznych przypomnień do pacjentów i przechowywania ich danych. Zintegrowany z profilami Twoich lekarzy.
Kalendarz wizyt 24/7 na profilach lekarzy i specjalistów  Pacjenci sami umówią się na wizytę przez grafik wizyt na profilu placówki, a także bezpośrednio z profili Twoich lekrzy.
Telerejestracja - zapisy telefoniczne Odbierzemy za Twoją recepcję 99,5% połączeń z numeru dostępnego na profilu placówki i Twoich lekarzy, oraz umówimy wizyty   
Voicemail - przekierowanie do grafiku Pacjentów dzwoniących poza godzinami pracy recepcji przekierujemy do grafika Twoich lekarzy online   
Automatyczne przypomnienia SMS Zmniejsz liczbę pacjentów niedocierających na umówione wizyty

Kampanie SMS i e-mail Informuj swoich pacjentów o nowościach w ofercie, badaniach okresowych itp.

 

(Więcej opcji do segmentacji grupy odbiorców, możliwość korzystania z kampanii Push)

Karta pacjenta online  Przechowuj historie pacjentów, wyniki badań, zabiegów i chorób w jednym miejscu z zachowaniem zgodności z RODO.
Zgodność z RODO Nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych weszło w życie 25 maja 2018 r. Przestrzegaj prawa w swoim centrum i przechowuj dane swoich pacjentów w technologii Microsoft.
Dedykowany opiekun
Konsultacje wideo Konsultacje wideo to nowy sposób świadczenia usług medycznych, który pozwala wykorzystać nowoczesne technologie do kontaktu Pacjenta z lekarzem. W ramach wideokonsultacji Pacjent z dowolnego miejsca łączy się poprzez bezpieczną platformę z lekarzem i odbywa konsultację medyczną. NEW!
Badanie zadowolenia pacjenta Dbaj o ciągłe podnoszenie jakości i zadowolenia pacjentów z usług w swojej placówce. Korzystaj z ankiet i zbieraj informacje o doświadczeniach swoich pacjentów w Twojej placówce. NEW!
Aplikacja mobilna Twojej placówki Ułatw umówienie wizyty pacjentom i pracę swoim pracownikom. Aplikacja umówi wizytę, przypomni pacjetowi o jej nadejściu, a także wesprze pracę Twojej recepcji, zapisując wszystko w systemie. Dodatkowo aplikacja będzie w kolorach i z logo Twojej placówki, oraz z takimi modułami jakie wybierzesz. NEW!
  Wybierz
Zamów wycenę
Zamów wycenę

*Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Poleca nas ponad 8000 lekarzy i specjalistów!

  • "Widzimy, że ta współpraca przynosi wiele korzyści".

    Jędrzej Litwiniuk
    Centrum Medyczne Gamma