FUNKCJONALNOŚCI Tuotempo

Poznaj innowacyjne narzędzia dla Twojej placówki

Zyskaj lojalność pacjentów i buduj nowoczesną markę

Więcej informacji Zamów demo
es-facility-zone-tt-features-intro@2x

Funkcjonalności, które pokochają pacjenci Twojej placówki

Wideo konsultacje, aplikacja mobilna, płatności online - to tylko kilka z funkcji TuoTempo. Poznaj je wszystkie i zachwyć swoich pacjentów.  

Wideo konsultacje

Udostępnij pacjentom możliwość rozmowy na żywo z lekarzem przy pomocy komputera lub smartfona. Dzięki wideo konsultacjom odbędą wizytę bez wychodzenia z domu.

pl-tuotempo-features-image-4

Wirtualna recepcja

Pacjenci potwierdzą online przybycie na wizytę. A dzięki wirtualnej poczekalni zobaczą, ile osób jest przed nimi i poznają przewidywany czas oczekiwania.

pl-tuotempo-features-image-1-1

Aplikacja dla pacjentów

Zbudujesz nowoczesny wizerunek udostępniając swoim pacjentom aplikację mobilną, dzięki której skorzystają z funkcjonalności strefy pacjenta. Aplikacja, w kolorystyce, z logo i pod nazwą Twojej placówki, dostępna będzie w Google Play i App Store.

pl-tuotempo-features-image-3-1

Rozbudowana analityka

Dzięki narzędziom analitycznym zmierzysz skuteczność kampanii marketingowych i sprzedaży. Wygenerujesz raporty dotyczące rentowności swoich usług i efektywności pracy specjalistów. 

pl-tuotempo-features-image-2

Jeszcze więcej wyjątkowych funkcjonalności dla Twojej placówki

megaphone
Spersonalizowane kampanie

Przy pomocy kilku kliknięć stworzysz kampanie marketingowe skierowane do wybranych grup odbiorców. Skorzystasz z gotowych szablonów wiadomości albo przygotujesz własne.

icon-9
Interaktywna komunikacja

Wyślesz do pacjentów automatyczną komunikację z potwierdzeniem i przypomnieniem o wizycie, z możliwością jej przełożenia lub odwołania. Lekarze otrzymają spis wizyt na kolejny dzień i powiadomienia o ewentualnych zmianach w grafiku.

icon-1
Strefa pacjenta 

Każdy pacjent umówi i przełoży wizyty oraz sprawdzi ich historię za pośrednictwem własnego konta. Widget z przekierowaniem do strefy pacjenta umieścisz na swojej stronie internetowej oraz Facebooku.

ShapeFeatured
Wygodne i bezpieczne płatności online

Udostępnisz pacjentom w pełni bezpieczny i wygodny system płatności online, który automatycznie zwraca pieniądze przy anulowaniu wizyty i oferuje rabaty za dokonanie płatności z góry.

ShapeFeatures2
Karta pacjenta online

Udostępnisz swoim pacjentom online wyniki przeprowadzonych badań, np. zdjęcia RTG i dokumenty w formacie PDF. Wyniki dostępne będą w strefie pacjenta.

ShapeFeatues3
Ankiety satysfakcji pacjentów

Bez trudu stworzysz i przeprowadzisz ankiety badające zadowolenie pacjentów. Otrzymane raporty z wynikami posłużą Ci do udoskonalenia jakości usług Twojej placówki.

Dowiedz się, jak TuoTempo pomoże Ci rozwinąć placówkę!

Wypełnij formularz. Nasz konsultant skontaktuje się  z Tobą i opowie o rozwiązaniach dopasowanych do potrzeb Twojej placówki.