akademia.svg

MEDakademia

Nowoczesna placówka medyczna


Szanowni Państwo,

MedAkademia kończy działalność. Nie prowadzimy już zapisów. Dziękujemy za liczną obecność. Wierzymy, że zdobyta wiedza pomogła rozwijać waszą działalność!

Więcej o MEDakademii

cykl_img_top.png

O MEDakademii

MEDakademia: nowoczesna placówka medyczna to kompleksowa porcja wiedzy z zakresu promocji placówki medycznej, dbania o wizerunek, profesjonalnej obsługi pacjenta i zarządzania zespołem. Kurs składa się z 4 modułów, zawierających krótkie artykuły, poradniki i szkolenia w formie video. Nasi eksperci przygotowali najciekawsze tematy i praktyczne wskazówki specjalnie dla osób zarządzających placówkami medycznymi.

Skorzystaj bezpłatnie, odmień swoją placówkę medyczną i wyprzedź konkurencję!

 • 4
  najważniejsze obszary pracy
 • 8
  wyjątkowych ekspertów
 • 15
  materiałów eksperckich
 • 1
  unikalny imienny certyfikat

Program MEDakademii


 • Promocja placówki
  Przegląd skutecznych metod promocji usług medycznych oraz pozyskiwania pacjentów w Internecie

 • Obsługa pacjenta
  Najważniejsze elementy procesu obsługi pacjenta i sposoby budowania jego przywiązania

 • Wizerunek
  Kompendium wiedzy z zakresu zarządzania wizerunkiem placówki medycznej

 • Zarządzanie zespołem
  Porady, jak zdobyć i utrzymać dobrego lekarza oraz zbudować profesjonalny
  zespół 
certyfikat_medakademia_placowka.png

Certyfikat

Za udział we wszystkich częściach cyklu i pomyślne zaliczenie czterech testów otrzymasz zupełnie bezpłatnie imienny certyfikat, który potwierdzi Twoją wiedzę z zakresu zarządzania nowoczesną placówką medyczną!

Nasi eksperci to m.in.

Maciek_Kuzma_edu.png

Maciej Kuźma

Manager Marketingu w Grupie LUX MED. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i SGH. Doktorant w Katedrze Zarządzania i Finansów SGH. Absolwent Akademii Managera na Wydziale Zarządzania UW.

Marek_Kubicki_EDU.png

Marek Kubicki

Dyrektor ds. Rozwoju w Falck Medycyna, MBA dla Kadry Medycznej na Akademii Leona Koźmińskiego, Dyrektor ds. Rozwoju odpowiadający za otwieranie nowych placówek oraz akwizycje w Falck Medycyna.

MagorzataKaczynska_edu.png

Małgorzata Kaczyńska

Psycholog, menedżer zarządzania zasobami ludzkimi, certyfikowany trener umiejętności psychospołecznych i trener biznesu, coach. Od wielu lat wdraża projekty związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi w branży usług medycznych.

Piotr_Rubaj_EDU.png

Piotr Rubaj

Ekspert serwisu ZnanyLekarz.pl, redaktor bloga dla lekarzy i menedżerów placówek medycznych, autor artykułów, poradników i szkoleń z zakresu promocji usług medycznych i zarządzania wizerunkiem w Internecie.

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania

Czy kurs jest bezpłatny?

Kurs jest w 100% bezpłatny dla właścicieli placówek medycznych, menedżerów i innych osób zarządzających podmiotami medycznymi. Jeśli jesteś lekarzem i prowadzisz prywatną praktykę, skorzystaj z MEDakademii dla lekarza >

Jak przebiega kurs?

Kurs składa się z czterech modułów. Z chwilą rejestracji udostępnimy Ci pierwszy z nich i masz 7 dni na zapoznanie się z materiałami eksperckimi oraz wykonanie testu sprawdzającego uzyskaną wiedzę. Po 7 dniach automatycznie otrzymasz dostęp do kolejnej części. Następne moduły będą również udostępniane w tygodniowych odstępach - oznacza to, że cały kurs potrwa 4 tygodnie.

Czy do udziału w kursie potrzebne jest specjalne oprogramowanie?

Aby wziąć udział w kursie, zapoznać się z materiałami i zaliczyć testy, potrzebujesz jedynie komputera lub innego urządzenia z dostępem do Internetu. Nie jest wymagane instalowanie żadnych dodatkowych programów ani wtyczek. Zalecamy, aby jedna osoba logowała się z jednego urządzenia.

Co się stanie, jeżeli nie skończę modułu w ciągu 7 dni?

Niezależnie od tego, czy ukończysz moduł kursu w ciągu 7 dni, po tygodniu udostępnimy Ci kolejną część. Wciąż jednak będziesz mieć dostęp do materiałów dotyczących poprzednich modułów kursu i będziesz mógł je ukończyć w dogodnym czasie. Rekomendujemy zaliczenie materiału i przystąpienie do testu w ciągu 7 dni, tak abyś mógł skupić się na jednym zagadnieniu, a nauka przebiegała płynnie.

Jak wyglądają testy i jakie są warunki zaliczenia?

W ramach kursu będziesz musiał zaliczyć 4 testy - jeden test po każdym module kursu. Każdy test składa się z 20 pytań. Warunkiem zaliczenia jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na min. 65% pytań. Wynik zobaczysz od razu po rozwiązaniu testu.

Co się stanie, jeżeli nie zaliczę testu?

Jeżeli nie zaliczysz testu za pierwszym razem, będziesz mieć możliwość powtórzenia go.

Dlaczego nie mam dostępu do wszystkich modułów kursu?

Na zapoznanie się z materiałami i wykonanie testu w ramach modułu masz 7 dni. Po tym czasie zyskasz dostęp do kolejnego modułu, a po 14 dniach - do trzeciego. Link do ostatniego modułu otrzymasz w 4 tygodniu kursu.

Czy za udział w kursie są przyznawane punkty edukacyjne?

Nie, kurs dotyczy zagadnień pozamedycznych i za jego ukończenie nie są przyznawane punkty edukacyjne.

Kiedy i w jaki sposób otrzymam certyfikat?

Jeżeli zaliczysz 4 testy sprawdzające wiedzę zaprezentowaną na kursie, Opiekun kursu ze ZnanyLekarz.pl skontaktuje się z Tobą z prośbą o adres, na który wyślemy Ci pocztą imienny certyfikat ukończenia MEDakademii z podpisami naszych ekspertów.

Masz pytania? Napisz do mnie

M_Bala-Chrupek_EDU.png

Martyna Bala-Chrupek
Specjalista ds. marketingu
Akademia Znanylekarz.pl
e-mail: szkolenia@znanylekarz.pl