Wykorzystaj potencjał lekarzy i zwiększaj zyski

Buduj silną markę i  przewagę konkurencyjną w największym serwisie łączącym pacjentów i lekarzy w placówkach medycznych - odwiedzają nas ponad 3,5 miliona pacjentów miesięcznie, a liczba wizyt lekarskich umawianych przez ZnanyLekarz.pl to już ponad 4 miliony!

Dowiedz się więcej

Więcej pacjentów w Twojej placówce

Zaprezentuj swoją placówkę 3,5 milionom pacjentów

Buduj przewagę konkurencyjną i ułatw pacjentom wybór Twoich lekarzy!

Możliwość szybkiego znalezienie lekarza, poznania opinii innych oraz wygodnego umówienia się na wizytę to idealna odpowiedź na potrzeby pacjentów i właśnie dlatego ZnanyLekarz.pl jest odwiedzany przez ponad 3 miliony pacjentów miesięcznie. To właśnie w naszym serwisie pacjenci podejmują decyzję o wyborze lekarza i umawiają się na wizyty do wybranych specjalistów. Średnio co 38 sekund za pomocą Kalendarza Wizyt jest rezerwowana wizyta lekarska. Czy znasz lepsze miejsce, aby promować Twoją klinikę i lekarzy? 

Premium-features_25.png
Premium-features_29_03_logo.png
Wykorzystaj potencjał Twoich lekarzy

Wykorzystaj potencjał Twoich lekarzy

Buduj silną markę i zwiększaj zyski w placówce

Każdego miesiąca za pomocą internetowych Kalendarzy Wizyt i TeleRejestracji pacjenci umawiają się na 130 tysięcy wizyt do lekarzy różnych specjalności. Wiesz, że placówki medyczne uruchomiły u nas ponad 2,5 tys. Kalendarzy Wizyt na profilach swoich lekarzy? A pacjenci umawiają się do nich samodzielnie 24/7 - bez konieczności dzwonienia!

Dzięki wykorzystaniu możliwości w zakresie budowania popularności w Internecie, jakie daje ZnanyLekarz.pl, nasi Klienci pozyskują nowych pacjentów i  tym samym maksymalizują zyski placówki!

Zamów indywidualną ofertę


30% rezerwacji

internetowych odbywa się w godz. 19.00 - 8.00


130 tys. wizyt

jest umawianych miesięcznie na ZnanyLekarz.pl

Telefony

Pacjent woli zadzwonić?

Obsłuży go profesjonalna TeleRejestracja

Nie każdy chce umawiać się przez Internet - szanujemy to! Te osoby obsłuży profesjonalna TeleRejestracja i dopisze ich do Kalendarzy Wizyt Twoich lekarzy. Dzięki temu recepcja będzie miała więcej czasu na inne zadania, a Ty nie stracisz ani jednego pacjenta.  Odbieramy 99,5% połączeń! Pamiętaj, że numery telefonów są widoczne wyłącznie na profilach lekarzy i placówek współpracujących z nami.

Zamów indywidualną ofertę

8-20

godziny pracy TeleRejestracji od poniedziałku do piątku, 9-16 w soboty.

99,5%

taki procent połączeń zostanie odebranych przez konsultantów.

100%

pacjentów pytających o kwestie medyczne zostanie przekierowanych bezpośrednio do Twojej placówki

pl_dz_premium_2_13.png
Mniej pacjentów zapominających o wizytach

Zamień straty na zyski

Mniej "okienek" w grafikach lekarzy i nawet o 65% mniej zapomnianych wizyt 

Średnio 22% wizyt nie dochodzi do skutku - pacjenci po prostu zapominają o umówionych konsultacjach. A to oznacza stracony czas i mniejsze zyski placówki. Dzięki systemowi automatycznych przypomnień SMS liczba "zapominalskich" zmniejszy się nawet o 65%! 

"Okienka" w grafikach lekarzy to też utracone przychody. Udostępnij wolne godziny ponad 3 milionom pacjentów odwiedzających miesięcznie nasz serwis i zwiększ szansę na zapełnienie wolnych wizyt!

Zamów indywidualną ofertę

pl_dz_premium_2_26.png

Ile pieniędzy tracisz na nieodebranych telefonach?

Zostaw swoje dane, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i przedstawi dokładne wyliczenie.

Monitoruj efekty

Monitoruj efekty i maksymalizuj zysk Twojej placówki

Dzięki rozbudowanym statystykom w jednym miejscu sprawdzisz wygodnie m.in. których z Twoich lekarzy najczęściej szukają pacjenci, do kogo umawiają najwięcej wizyt i które godziny wizyt są najpopularniejsze wśród pacjentów. Dzięki temu zoptymalizujesz grafik tak, aby zwiększyć liczbę umówionych wizyt i zysk Twojej placówki.

A dodatkowo porównasz swoje wyniki z innymi klinikami w Twoim mieście.

Zintegruj Twoje oprogramowanie

Zintegruj z nami oprogramowanie i pracuj wygodnie!

ZnanyLekarz.pl i Kalendarz Wizyt są zintegrowane z największymi dostawcami oprogramowania dla placówek medycznych. Dzięki temu informacje o wizytach umówionych przez Kalendarz Wizyt automatycznie pojawią się w Twoim oprogramowaniu. I odwrotnie!  

 

Zobacz pełną listę zintegrowanych programów >

Rozpocznijmy współpracę już dziś! Zobacz cennik

Poleca nas ponad 8000 lekarzy i specjalistów!

  • "Widzimy, że ta współpraca przynosi wiele korzyści".

    Jędrzej Litwiniuk
    Centrum Medyczne Gamma