Pakiet Premium

Spraw, by pacjenci wybrali Twoją placówkę

Daj się znaleźć 5,2 mln pacjentów odwiedzającym co miesiąc ZnanyLekarz.pl

Dowiedz się więcej Umów rozmowę z ekspertem
it-facility-zone-tt-features-intro-stat

90% pacjentów szuka lekarza w Internecie. Czy znajdą właśnie Twoją placówkę?

70 000 fraz po wyszukaniu w Google pokazuje wynik ze ZnanyLekarz.pl na pierwszym miejscu

Zyskaj lepszą widoczność w Internecie

Pozycjonowanie

Serwis ZnanyLekarz.pl jest bardzo dobrze pozycjonowany w Google. Dzięki temu pacjenci, którzy wyszukują nazwiska Twoich lekarzy lub ich specjalizacje, szybko trafią na profil Twojej placówki.

Dodatkowa promocja

Dzięki dodatkowej promocji w ramach Pakietu Premium zapewnisz swojej placówce wysoką pozycję w serwisie. Wyróżnisz się na tle innych placówek w swoim mieście, a pacjenci wygodnie umówią wizyty 24/7. 

problem1-image-1-pl

Ułatw pacjentom umówienie wizyty

System do umawiania wizyt online

Dzięki kalendarzom online 24/7 dostępnym na profilu Twojej placówki, nie stracisz żadnego pacjenta. 

Widget na stronie placówki

Pacjenci umówią wizytę online przez widget bezpośrednio na stronie Twojej placówki.

TeleRejestracja

Na profilach Twoich lekarzy pojawi się numer do TeleRejestracji, która zapisze na wizyty wszystkich dzwoniących pacjentów. Dzięki długim godzinom pracy (pon.-pt. 8-20, sob. 9-16) TeleRejestracja odbiera 99,5% połączeń.

Dowiedz się więcej
pl-facility-zone-saas-solution-1

Zintegruj z nami swoje oprogramowanie

Dzięki integracji ze ZnanyLekarz.pl bez problemu możesz nadal korzystać ze swojego systemu do zarządzania placówką.

Wizyty umówione na ZnanyLekarz.pl automatycznie pojawią się w grafiku placówki i odwrotnie. Nie musisz martwić się kwestiami technicznymi - cały proces przeprowadzimy z Twoim dostawcą oprogramowania.

integracje

Analizuj wyniki placówki, zwiększaj zysk i redukuj koszt

Na profilu placówki otrzymasz dostęp do statystyk, dzięki którym łatwo sprawdzisz efekty naszej współpracy. Zoptymalizujesz grafiki pracy lekarzy, sprawdzisz najpopularniejsze godziny umówionych wizyt oraz popularność swoich lekarzy i placówki. 

Dzięki narzędziom analitycznym zmierzysz także skuteczność kampanii SMS i e-mail wysłanych do pacjentów, sprawdzisz liczbę oraz rentowność wizyt umówionych przez ZnanyLekarz.pl. 

FAC%20pag%20funzionalita%20stat

Jedno narzędzie, które poprawi widoczność i zwiększy zyski placówki!

megaphone
Umawianie wizyt i dane kontaktowe na profilu placówki

Zapewnij kilka możliwości umówienia wizyty pacjentom odwiedzającym profil Twojej placówki: dodaj na nim kalendarze online swoich specjalistów, a dla tych pacjentów, którzy wolą zadzwonić, podaj numer telefonu do Twojej rejestracji.

icon-9
Wygodna komunikacja z pacjentami

W kilku prostych ruchach stworzysz i wyślesz automatyczne kampanie SMS lub e-mail, by powiadomić pacjentów o nowych usługach lub ważnych zmianach w placówce, zaprosić ich na badania kontrolne, a nawet wysłać życzenia urodzinowe.

icon-1
Prosta integracja z Twoim oprogramowaniem

Dzięki integracji możesz nadal korzystać ze swojego oprogramowania, jednocześnie łącząc siły ze ZnanyLekarz.pl. Integrację przeprowadzimy z dostawcą Twojego oprogramowania, a pracownicy recepcji będą dalej pracować na znanym im systemie.

ShapeFeatured
Zapisy na wizyty przez stronę www

Dodając widget z kalendarzem online na stronie Twojej placówki, umożliwisz pacjentom umawianie wizyt bezpośrednio tam, gdzie Cię szukają.

ShapeFeatures2
Promocja placówki poprzez profile Twoich lekarzy

Aby jeszcze lepiej promować swój biznes, dodaj wszystkich swoich specjalistów do profilu placówki. Dzięki temu pacjenci bezpośrednio z profili Twoich lekarzy umówią wizytę właśnie w Twojej placówce!

ShapeFeatues3
System do zarządzania placówką

Zyskasz jeden kompletny system do rozliczeń z lekarzami, zarządzania wizytami i komunikacją z pacjentami. Twoi lekarze poprowadzą konsultacje online, wystawią e-recepty i e-ZLA. To wszystko, wraz z profilem premium placówki, otrzymasz w Pakiecie Premium.

Daj się znaleźć i wyprzedź konkurencję!

Wypełnij formularz, a my przedstawimy najlepsze rozwiązania dla Twojej placówki.