pl_dz_002_06.png

NEW System do zarządzania rejestracją i wizytami

Pracownicy recepcji uwijają się jak w ukropie, a i tak nie udaje im się zrobić wszystkiego na czas? Nasz system znacznie ułatwi pracę recepcji i pozwoli bardziej optymalnie zarządzać czasem. Zobacz, jakie to proste!

Zobacz
pl_dz_002_06.png

Kalendarze Wizyt Twoich lekarzy

Sprawdź wszystkie funkcjonalności internetowego Kalendarza Wizyt, które ułatwią pozyskiwanie pacjentów w placówce i zarządzanie grafikami pracy lekarzy.

Zobacz
pl_dz_002_09.png

TeleRejestracja pacjentów

W jakich godzinach pracuje Twoja recepcja? Ile telefonów pozostaje bez odpowiedzi? My odbierzemy ponad 99% wszystkich połączeń! Sprawdź, jak to działa.

Zobacz
pl_dz_002_09.png

NEW Voicemail dla Twojej recepcji

Telefon dzwoni poza godzinami pracy Twojej recpecji? Voicemail przekieruje pacjentów do kalendarza w którym znajdą wolne terminy Twoich lekarzy i umówią wizyty, kiedy tylko zechcą. Sprawdź, jakie to proste.

Zobacz
pl_dz_002_13.png

Promowanie lekarzy w serwisie

Dzięki promowaniu w serwisie i wynikach wyszukiwania, każdy profil Twojego lekarza odwiedzą pacjenci, którzy chcą znaleźć lekarza i umówić wizytę online.
To oznacza więcej umówionych wizyt. 

Zobacz
pl_dz_002_14.png

Wyróżnienie i branding profili

Sprawdź, jakie dodatkowe opcje pozwolą Ci pokazać markę Twojej placówki i wyróżnić się na tle konkurencyjnych usług.

Zobacz
stats

Rozbudowane statystyki dla Ciebie

Sprawdź, do jakich statystyk zyskasz dostęp i jak łatwo będzie Ci monitorować efekty naszej współpracy. Dzięki nim m.in. w prosty sposób zoptymalizujesz grafik pracy lekarzy.

Zobacz
pl_dz_002_13.png

Integracja z oprogramowaniem 

ZnanyLekarz.pl i Kalendarz Wizyt są zintegrowane
(i wymieniają dane) z największymi dostawcami oprogramowania dla placówek medycznych.

Zobacz
pl_dz_002_18.png

System do zarządzania rejestracją i wizytami

System dla Twojej recepcji do zarządzania wizytami i grafikami lekarzy

Nowoczesny system, w którym zaplanujesz grafiki lekarzy, a recepcja łatwo umówi wszystkie wizyty. W jednym miejscu znajdą się dane osobowe pacjentów placówki wraz z historią ich leczenia. Pozostałe funkcjonalności pomogą Ci usprawnić pracę recepcji i całego personelu.

 

Dodawanie urlopu

Lekarz wyjeżdża? Albo nie może przyjmować pacjentów konkretnego dnia? Skorzystaj z funkcji urlop i wyklucz ten dzień z jego grafiku.

 

 

 

Zamów indywidualną ofertę

Powiadomienia SMS dla Ciebie i Twojej recepcji

O każdej nowej lub odwołanej wizycie powiadomimy Twoją recepcję mailem. Możesz dodać do powiadomień także e-mail swój lub wybranej osoby - po to, aby być na bieżąco!  

  

Przypomnienia SMS pacjentów

O każdej wizycie przypomnimy pacjentowi SMS-em nawet 4 razy - także temu, którego Twoja recepcja dopisała do kalendarza. W przypadku zmiany terminu pacjent również otrzyma powiadomienie SMS.

 

 

 Nowość  Kampanie SMS i e-mail

Nie daj pacjentom o sobie zapomnieć! W miarę upływu czasu pacjenci zapominają o konieczności umówienia kolejnych wizyt. Przypomnij im o tym w prosty sposób! Skorzystaj z kampanii SMS lub e-mail i poinformuj o nowościach, ważnych zmianach, lub badaniach okresowych.

 


pl_dz_002_18.png

Kalendarze Wizyt na profilach Twoich lekarzy

Samodzielne dopisywanie pacjentów do Kalendarza Wizyt

Jednym kliknięciem Twoja recepcja dopisze do Kalendarza tych pacjentów, którzy dzwonią lub zapisują się osobiście. Pacjenci otrzymają automatyczne przypomnienia SMS o wizytach.

Odwoływanie i przekładanie wizyt jednym kliknięciem

Jednym kliknięciem można odwołać lub przełożyć wizytę na inny termin. O każdej zmianie powiadamiamy pacjenta przez SMS.

 

 

 

Zamów indywidualną ofertę

Kalendarz Wizyt dopasowany do pracy różnych specjalistów

Sam zdecydujesz, jakie dni i godziny udostępnisz w Kalendarzu, a także wybierzesz czas trwania wizyt. Możesz też uruchomić zapisy na konkretne zabiegi i badania i przypisać im określony czas trwania.

Widoczność Kalendarzy Wizyt

Kalendarze Wizyt lekarzy będą wyświetlane już na liście wyników wyszukiwania w serwisie i na profilu Twojej placówki oraz będą sugerowane na profilach lekarzy niekorzystających z Pakietu Premium.

 


pl_dz_002_21.png

TeleRejestracja

Zapisy dla osób, które wolą dzwonić - odbieramy 99,5% połączeń

Pracownicy Twojej recepcji nie muszą już odbierać telefonów - konsultanci TeleRejestracji ZnanyLekarz.pl odbiorą nawet 99,5% połączeń od pacjentów i zapiszą ich na wizyty w  Kalendarzach Wizyt Twoich lekarzy. W sytuacji, gdy pacjent zadzwoni poza godzinami pracy TeleRejestracji, będzie mógł zostawić wiadomość na automatycznej sekretarce. Nasza TeleRejestracja pracuje: pon.-pt. 8-20, sob. 9-16.

 

 

 

Zamów indywidualną ofertę


pl_dz_002_21.png

Voicemail

Zapisy online dla każdego nieodebranego połączenia

Koniec z niezadowolonymi pacjentami, czekającymi na odebranie telefonu. Od teraz żaden telefon do Twojej placówki nie pozostanie bez odpowiedzi, ponieważ pacjent, który zadzwoni bezpośrednio do Twojej recepcji po kilku sygnałach usłyszy powiadomienie z Voicemaila, a następnie otrzyma SMS z dostępem do kalendarza lekarzy z Twojej placówki i wygodnie umówi się na wizytę.

 

 

 

 

Zamów indywidualną ofertę

Statystyki nieodbranych telefonów

Już żadne nieodebrane połaczenie nie umknie Twojej uwadze, dzięki statystykom Voicemaila dowiesz się ilu połączeń nie odebrala Twoja recepcja, ilu pacjentów skorzystało z Voicemaila i umówiło na wizytę online, a także otrzymasz listę numerów do obdzwonienia.


pl_dz_002_23.png

Promowanie w serwisie 

Promowanie w wynikach wyszukiwania 

Specjalny algorytm przydziela lekarzom z uruchomionym Pakietem Premium wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Pamiętaj, że dokładnie uzupełniony profil lekarza oraz Kalendarz Wizyt dają dodatkowe punkty przy promowaniu!

 

 

 

 

Zamów indywidualną ofertę

Dodatkowa promocja w serwisie

Wizytówki i Kalendarze Wizyt Twoich lekarzy będą sugerowane na profilach innych lekarzy niekorzystających z Pakietu Premium. Ważne: na profilach lekarzy z włączonym Pakietem Premium nie są wyświetlani inni lekarze.


pl_dz_002_25.png

Personalizacja i wyróżnienie profilu placówki i lekarzy

Więcej informacji poszukiwanych przez pacjentów na profilu

O każdym lekarzu dodasz więcej informacji - takich, które nie są dostępne w opcji bezpłatnej, a są poszukiwane przez pacjentów (nagrody i wyróżnienia, publikacje, certyfikaty, znajomość języków obcych), a także nielimitowaną liczbę zdjęć np. Twojej placówki, które wyróżnią ich profile.

 

 

 

 

Zamów indywidualną ofertę

Kontakt telefoniczny

Na profilach Twoich lekarzy pojawi się numer telefonu do TeleRejestracji lub przekierowanie na Twój telefon. W przypadku profili bezpłatnych dostępny jest tylko adres.

Rozbudowany profil placówki

Oprócz profili lekarzy, które będziesz mógł obrandować, otrzymasz rozbudowany profil placówki medycznej. Umieścisz na nim wszystkie ważne informacje, tj. ofertę, sprzęt, zabiegi, badania, a także dodasz zdjęcia oraz pokażesz wszystkich lekarzy i Kalendarze Wizyt z dostępnymi terminami. 


stats_blue.png

Rozbudowane statystyki dla mierzenia efektów

Liczba odwiedzin profili i wizyt umówionych do Twoich lekarzy

Jednym kliknięciem sprawdzisz liczbę odwiedzin profili poszczególnych lekarzy, poziom uzupełnienia każdego profilu i liczbę wizyt umówionych do każdego specjalisty - za cały rok lub za konkretne miesiące. Łatwo też sprawdzisz, jakie specjalizacje lekarskie są najczęściej poszukiwane w Twojej placówce medycznej.

 

 

 

 

Zamów indywidualną ofertę

Ulubione godziny pacjentów zapisujących się przez Internet

Na czytelnych wykresach pokażemy Ci, jakie godziny są najchętniej wybierane przez pacjentów ze ZnanyLekarz.pl - całościowo dla Twojej placówki, a także dla każdej specjalizacji. Dzięki temu zoptymalizujesz grafiki lekarzy tak, aby maksymalizować liczbę umawianych wizyt. 

Porównanie wyników z konkurencyjnymi placówkami

Teraz z łatwością porównasz swoje wyniki w zakresie liczby odwiedzin profili czy liczby umówionych wizyt ze średnimi wynikami w placówkach medycznych z tego samego województwa. A także zobaczysz, którzy lekarze cieszą się najlepszym wizerunkiem wśród pacjentów. 


integration_blue.png

Integracja z oprogramowaniem Twojej placówki

Integracja oprogramowania -  wygodniejsza praca

ZnanyLekarz.pl i Kalendarz Wizyt są zintegrowane z największymi dostawcami oprogramowania dla placówek medycznych. Dzięki temu informacje o wizytach umówionych przez Kalendarz Wizyt automatycznie pojawią się w Twoim oprogramowaniu i odwrotnie. Obecnie dostępne integracje to m.in.: Comarch Optimed24, eRecepcja.pl, Ka-Med, Estomed oraz GoogleCalendar. Jeżeli Twojego oprogramowania nie ma liście, po prostu daj nam znać!

 

 

 

 

Porozmawiajmy o integracji

Zwiększ zyski w Twojej placówce medycznej Zamów ofertę