ZnanyLekarz.pl pod lupą - historia Klienta
MAESTRIA CLINIC

 

Maestria to klinika, w której wykorzystywane są najnowsze naukowe odkrycia światowej stomatologii. Klinika i jej zespół są zorientowane na pacjentów poszukujących ponadstandardowych efektów w chirurgii, implantologii, ortodoncji czy stomatologii zachowawczej. Poprzez współpracę ze ZnanyLekarz.pl klinika powiększyła zasięg w Internecie, a dzięki Kalendarzowi Wizyt zadbała o komfort pacjentów.

 

maestria screen.png

maestria logo.png

 

Multidyscyplinarny zespół sprawia, że do Maestrii może zgłosić się każdy, bez względu na to, czy marzy - jak określają to sami pracownicy - o„zdrowym uśmiechu” (stomatologia zachowawcza, periodontologia, leczenie stawów skroniowo-żuchwowych), „wyprostowaniu” drogi do sukcesu w pracy lub życiu prywatnym (ortodoncja), „błysku na czerwonym dywanie” (stomatologia i medycyna estetyczna) lub po prostu „czegoś mu brakuje” (implantologia, protetyka). Każdy zainteresowany może liczyć na sprawny kontakt z recepcją i lekarzami - między innymi poprzez narzędzia od ZnanyLekarz.pl.

 


WYZWANIA DLA MAESTRIA CLINIC

 


 

 

35miliona.png  3,5 mln pacjentów odwiedza serwis ZnanyLekarz.pl każdego miesiąca

Zwiększenie zasięgu placówki w Internecie

 

Rozpoczęcie współpracy ze ZnanyLekarz.pl miało przede wszystkim zwiększyć zainteresowanie pacjentów i podkreślić obecność nowej kliniki na warszawskim Mokotowie. Wraz z Maestrią uruchomiliśmy działania komunikacyjne nastawione na dotarcie do nowych pacjentów oraz możliwość sprawnego umawiania wizyt online.

“Szukaliśmy wsparcia działań komunikacyjnych nastawionych na dotarcie do nowego pacjenta z możliwością umówienia wizyty. Od samego początku cały zespół kliniki podzielał mój entuzjazm.”

 

84proc.png  84% pacjentów wybiera lekarza na podstawie opinii na jego temat, zamieszczonych przez innych pacjentów 

Obecnie wszyscy lekarze z Maestrii posiadają Profile Premium w serwisie ZnanyLekarz.pl Zespół Maestrii przy wsparciu opiekuna ze ZnanyLekarz.pl dba o staranne wypełnienie profili lekarzy i ich bieżącą aktualizację.

 

Po rozpoczęciu współpracy zasięg dotarcia do nowych pacjentów w Internecie wzrósł co najmniej dwukrotnie. Dzięki możliwości zapoznania się z opiniami pacjentów o lekarzach z Maestrii, zamieszczanych na ZnanyLekarz.pl, coraz więcej nowych pacjentów decyduje się na kompleksowe plany leczenia w Maestrii.

 

 

02-recepcja.jpg

W pierwszym półroczu współpracy ze ZnanyLekarz.pl, blisko 50% rezerwacji pochodziło od pacjentów serwisu.

 

“Ponieważ rozpoczynaliśmy współpracę od początku istnienia kliniki, zadowalające wyniki mogliśmy obserwować już po pierwszych tygodniach współpracy.”

 

 

 10x.png

Pacjenci wybierają lekarza z uruchomionym Kalendarzem Wizyt 
10x częściej

Komfort pacjenta przede wszystkim

 

Maestria Clinic od początku stawia na doświadczoną kadrę medyczną i najwyższą jakość obsługi. Dzięki Kalendarzowi Wizyt pacjenci mają możliwość sprawnego zapisania się na wizytę przez Internet.

 

“Nie widzę sensu korzystania z innej opcji jak profil płatny. W dzisiejszych czasach brak możliwości umówienia się na wizytę online jest odbierany przez pacjentów jako ograniczenie.”

 

Dodatkowo ZnanyLekarz.pl wspiera pracę administracji.

 

04-poczekalnia.jpg

“Kalendarz wizyt jest profesjonalnym narzędziem do zarządzania czasem pracy lekarzy i asysty. Stanowi duże wsparcie, szczególnie w kilkustanowiskowych gabinetach.”

 

 

 
PROCES WDROŻENIA ROZWIĄZAŃ 

Największym wyzwaniem okazało się techniczne dostosowanie istniejących elektronicznych grafików lekarzy do rejestrowania wizyt umawianych przez pacjentów serwisu ZnanyLekarz.pl. Mimo specyfiki oprogramowania, grafiki udało się zsynchronizować z Kalendarzem Wizyt dostępnym w ZnanyLekarz.pl. Maestria może liczyć na stałe wsparcie informatyczne opiekuna ZnanyLekarz.pl

 

“Współpraca przebiega wzorowo. Na co dzień kontaktujemy się z naszym opiekunem, który wspiera nas we wszelkich sprawach związanych ze współpracą. Ze ZnanyLekarz.pl współpracowaliśmy od początku istnienia kliniki. W pierwszym półroczu naszej współpracy pacjenci, którzy umawiali się na wizyty za pośrednictwem ZnanyLekarz.pl stanowili połowę wszystkich pacjentów kliniki. Bardzo cenimy sobie także opinie pacjentów. Ich zadowolenie i pochlebne oceny są najlepszym wyznacznikiem jakości naszych usług, a co za tym idzie, najlepszą rekomendacją dla nowych pacjentów."

.

 

EFEKTY


 

Już w pierwszych tygodniach od rozpoczęcia współpracy klinika odnotowała znaczny wzrost zasięgu placówki w Internecie. Aż 50% wizyt było rezerwowanych za pośrednictwem portalu ZnanyLekarz.pl. Przekłada się to bezpośrednio na zysk kliniki.

Dzięki wspólnej pracy udało się osiągnąć zamierzone cele i przyspieszyć rozwój placówki. Niezmiernie cieszymy się z tych wyników i wierzymy, że w przyszłości będą jeszcze lepsze.

 

Co Ty możesz zyskać z Pakietem Premium?     Sprawdź